Wsparcie finansowe dla Wielkopolskich MŚP – pożyczki WFR

20.10.2021
Wsparcie finansowe dla Wielkopolskich MŚP – pożyczki WFR

W październikowe przedpołudnie spotkaliśmy się podczas kolejnego webinarium, które było poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców z naszego Województwa.

Ofertę Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju przedstawili współpracujący z nami  Pośrednicy Finansowi: Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie, Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości,  Agencja Rozwoju Regionalnego AGROREG, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych, którym serdecznie dziękujemy za profesjonalne merytoryczne wsparcie inicjatywy.

Mamy nadzieję, że podczas webinaru udało nam się przekazać sporą dawkę wiedzy nt. Pożyczki Ekspansja, Pożyczki Regionalnej, Pożyczki Dokończ Spłać Inwestycję Miejską, Pożyczki Miejskiej, Pożyczki EKOenergetycznej, Pożyczki Obrotowej, Pożyczki Hipotecznej oraz Poręczeń. Dziękujemy Pani Karolinie Maj Doradcy programu Firmy Jutra za praktyczne porady dotyczące pozyskania nowych klientów za pomocą Internetu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i pytania, zachęcamy do dalszego kontaktu i uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.