WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – WOLSZTYN | KONFERENCJA WFR

Data
20.08.2021
Godzina
10:00 - 12:30
miejsce
Starostwo Powiatowe w Wolsztynie, ul. 5 Stycznia 5, 64-200 Wolsztyn
Zapisuję się
WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – WOLSZTYN | KONFERENCJA WFR

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”, którą Wielkopolski Fundusz Rozwoju organizuje wspólnie z Jackiem Skrobiszem, Starostą Wolsztyńskim.

Konferencja odbędzie się 20 sierpnia 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:30 w Starostwie Powiatowym w Wolsztynie, ul. 5 Stycznia 5, 64-200 Wolsztyn.

Wydarzenie skierowane jest do firm i przedsiębiorców z powiatu wolsztyńskiego. Podczas spotkania zostanie przedstawiona kompleksowa oferta Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju adresowana do lokalnych przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną produkty finansowe WFR:

Ponadto Maciej Borowski z Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przybliży temat wsparcia finansowego na inwestycje w powiecie wolsztyńskim, a Karolina Maj, Doradca programu Firmy Jutra zaprezentuje nowy, bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy Firmy Jutra.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 19 sierpnia 2021 r.  pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!