WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – GNIEZNO | KONFERENCJA WFR

Data
05.10.2021
Godzina
10:00 - 12:40
miejsce
Gniezno
Zapisuję się
WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – GNIEZNO | KONFERENCJA WFR

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”, którą Wielkopolski Fundusz Rozwoju organizuje wspólnie z Tomaszem Budaszem, Prezydentem Gniezna.

Konferencja odbędzie się 5 października 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:40 w Hotelu Ibis,  ul. Chrobrego 20 w Gnieźnie.

Wydarzenie skierowane jest do firm i przedsiębiorców z powiatu gnieźnieńskiego. Podczas spotkania zostanie przedstawiona kompleksowa oferta Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju adresowana do lokalnych przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną produkty finansowe WFR:

Ponadto Maciej Borowski z Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przybliży temat wsparcia finansowego na inwestycje w powiecie gnieźnieńskim, a Karolina Maj, Doradca programu Firmy Jutra zaprezentuje nowy, bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy Firmy Jutra.
Uczestnicy będą także mogli zapoznać się z tematem dotacji na innowacje, o którym opowie Piotr Banaszczyk, Członek Wielkopolskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Gnieźnie.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 01 października 2021 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

 

2021.10.05 AGENDA