WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – BUK | bezpłatna konferencja online

Data
25.06.2021
Godzina
10:00
miejsce
transmisja online YouTube
Zapisuję się
WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – BUK | bezpłatna konferencja online

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. wspólnie z Pawłem Adamem, Burmistrzem Miasta i Gminy Buk zapraszają na bezpłatne webinarium pn. „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 12:00 za pośrednictwem YouTube.

Celem wydarzenia skierowanego do przedsiębiorców z Miasta i Gminy Buk jest przedstawienie kompleksowej oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju adresowanej do lokalnych przedstawicieli MŚP.

Spotkanie będzie dobrą okazją do zapoznania się z produktami finansowymi dla  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski tj.:

  • Pożyczka Ekspansja – produkt finansowy umożliwiający uzyskanie lub wzmocnienie potencjału ekspansyjnego (eksport);
  • Pożyczka Regionalna – produkt finansowy umożliwiający finansowanie realizacji zamówienia publicznego;
  • Pożyczka Obrotowa – produkt finansowy umożliwiający finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorstwo działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług;
  • Pożyczka Hipoteczna – produkt  finansowy umożliwiający finansowanie zakupu nieruchomości zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego, powiązanych z prowadzoną działalnością;
  • Pożyczka EKOenergetyczna – produkt  finansowy umożliwiający finansowanie realizacji inwestycji zwiększających efektywność energetyczną, elektromobilność oraz wykorzystanie OZE, mających na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawę jakości powietrza;
  • Poręczenie – wsparcie poręczeniowe (zabezpieczenie spłaty zobowiązań inwestycyjnych, obrotowych).

Ponadto Michał Kurzawski, Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przybliży uczestnikom webinarium temat Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w perspektywie 2021+.

Natomiast Karolina Maj, Doradca Google zaprezentuje temat bezpłatnego wsparcia dla przedsiębiorców w ramach programu Firmy Jutra organizowanego przez Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operatora Chmury Krajowej.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 23 czerwca 2021 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Link logujący na webinarium zostanie przesłany do Uczestników najpóźniej w dniu wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy !