WSPARCIE FINANSOWE DLA WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW – PODSUMOWANIE WEBINARU

09.09.2021
WSPARCIE FINANSOWE DLA WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW –  PODSUMOWANIE WEBINARU

Pierwsze po wakacjach, ale z pewnością nie ostatnie w tym roku, webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP” już za nami.

Uczestnikom spotkania przedstawiliśmy możliwości jakie dają oferowane przez nas produkty finansowe w ich codziennej działalności biznesowej.

Aktualna oferta Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju jest bardzo szeroka od produktów pożyczkowych na cele eksportowe lub realizację zamówienia publicznego, po produkty dystrybuowane przez pośredników finansowych, które można przeznaczyć na sfinansowanie kapitału obrotowego, zakup nieruchomości, inwestycje w technologie zwiększające efektywność energetyczną. Za pośrednictwem pośredników finansowych dystrybuujemy również atrakcyjne wsparcie poręczeniowe. Webinarium dopełniła prezentacja dotycząca bezpłatnego programu edukacyjno-rozwojowego Firmy Jutra.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom – Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, Ostrowskiemu Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Funduszowi Regionu Wałbrzyskiego,  Funduszowi Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego, za profesjonalne merytoryczne wsparcie inicjatywy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i pytania, zachęcamy do dalszego kontaktu oraz śledzenia naszych aktualności na stronie internetowej oraz mediów społecznościowych, na których na bieżąco pojawiają się aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach.