WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – Z POCZĄTKIEM WRZEŚNIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM

07.09.2021
WIELKOPOLSKA KONKURENCYJNA – Z POCZĄTKIEM WRZEŚNIA W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM

Tym razem o możliwościach rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP, dyskutowaliśmy z przedsiębiorcami ziemi grodziskiej. Zaprezentowana oferta finansowego wsparcia Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, znalazła się w towarzystwie innych ciekawych propozycji adresowanych do małych i średnich firm. Wśród nich znalazły się mi.in. bezpłatne wsparcie związane z prowadzeniem firmy w internecie, przygotowane w ramach projektu Firmy Jutra przez Panią Karolinę Maj, a także szerokie spektrum działań pomocowych, które zaprezentowała Pani Agnieszka Matuła Dziduch z Kostrzyńsko Słubickiej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie „Wielkopolska Konkurencyjna” odbyło się dzięki zaangażowaniu i wsparciu Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim, a  w szczególności Pana Sławomira Górnego Wicestarosty Grodziskiego oraz Pana Zbigniewa Kaczora szefa Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego.

W najbliższym czasie czekają nas kolejne wydarzenia organizowane przez WFR, dlatego serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz social media, na których zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń.