Polski Ład, oferta WFR – wsparcie dla MŚP z Wielkopolski

01.12.2021
Polski Ład, oferta WFR – wsparcie dla MŚP z Wielkopolski

30 listopada na platformie YouTube odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”, które dotyczyło m.in. aspektów i zagadnień związanych z Polskim Ładem, w ten temat wprowadził nas Pan Remigiusz Pytlik z Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Podczas spotkania nie zabrakło oferty wsparcia finansowego Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, zaprezentowanej przez Panią Monikę Łebedyńską. Gośćmi webinarium byli także Pani Anna Skrabulska z Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, prezentująca Pożyczkę EKOenergetyczną, będącą ciekawą alternatywą dla firm i przedsiębiorców, szukających optymalizacji kosztów energii. W imieniu Funduszu Poręczeń Kredytowych POLFUND  wystąpił Pan Mateusz Górzny, zachęcając do zapoznania się z Poręczeniem jako produktem finansowym udzielanym – z powodzeniem – podmiotom gospodarczym z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i pytania, zachęcamy do dalszego kontaktu  i uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach.