WFR zawarł kolejną umowę Pożyczka Ekspansja

18.10.2021
WFR zawarł kolejną umowę Pożyczka Ekspansja

Miło nam poinformować, że 15 października Wielkopolski Fundusz Rozwoju podpisał kolejną Umowę Pożyczki – Pożyczka  Ekspansja  z „F-TECH” Sp. z o.o. sp. k.

Finansowanie dotyczy zakupu środków trwałych, niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej na rzecz klientów zagranicznych.

Pożyczka Ekspansja powstała z myślą o wielkopolskich przedsiębiorcach z sektora MŚP, którzy chcą zwiększyć swoją obecność na rynkach zagranicznych i poszukują w tym celu dodatkowego kapitału zarówno inwestycyjnego jak i obrotowego.

Korzyści płynącą ze wsparcia oferowanego przez WFR to korzystne warunki finansowania tj. brak ukrytych kosztów, niskie i stałe oprocentowanie, brak prowizji i dodatkowych opłat. Dodatkowym atutem pożyczki w stosunku do kredytów bankowych jest finansowanie brutto, co oznacza, że firma nie musi angażować dodatkowych środków własnych na pokrycie podatku od towarów i usług.

Szczegółowe informacje o Pożyczce Ekspansja można uzyskać na naszej stronie internetowej oraz kontaktując się z pracownikami WFR. Zapewnimy indywidualne i przyjazne podejście, przejrzystą i szybką procedurę aplikowania oraz wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.