Zapraszamy do obejrzenia relacji z e-konferencji BUSINESSmeetup!

02.10.2020
Zapraszamy do obejrzenia relacji z e-konferencji BUSINESSmeetup!

Podczas wirtualnej konferencji, 24 września 2020 r., specjaliści z obszarów biznesu związanych z zarządzaniem, innowacjami, technologią, sprzedażą, HR, marketingiem i IT spotkali się z prawie 200 osobowym audytorium, aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Do wystąpienia podczas BUSINESSmeetup zostali zaproszeni specjaliści z różnych obszarów biznesu, aby odpowiedzieć na problemy zarówno w obszarze IT i bezpieczeństwa pracy, jak i sprzedaży czy marketingu. Podczas wydarzenia rozmawiano o postępie cyfryzacji w polskich przedsiębiorstwach i tym, jak adaptacja nowoczesnych technologii wpłynęła na odporność poszczególnych branż oraz przedsiębiorstw na kryzys wywołany przez COVID-19. Wystąpienia prelegentów były związane z aktualnymi problemami, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy i menadżerowie.

Podczas konferencji Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. przybliżył uczestnikom istotę działalności spółki oraz przekazał informację na temat produktów finansowych dla MŚP z Wielkopolski, w ramach oferty spółki.

Partnerami BUSINESSmeetup była firma IT.integro, Wielkopolski Fundusz Rozwoju oraz Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN. Wydarzenie było wspierane przez redakcje WTK, epoznan.pl, eGospodarka.pl, CEO.com.pl, ERP-VIEW.pl, ERP24.pl, MagazynIT.pl, Staleo.pl, Zrobotyzowany.pl, 3Don.pl i Sukces po poznańsku.

Wystąpienia ekspertów BUSINESSmeetup zostały nagrane i na stronie www.BUSINESSmeetup.online można za darmo uzyskać do nich dostęp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia!