„Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP” podsumowanie spotkania

10.11.2020
„Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP” podsumowanie spotkania

29 października oraz 10 listopada br. wspólnie z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie,  Stowarzyszeniem Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości, Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. oraz POLFUND Funduszem Poręczeń Kredytowych S.A. w odpowiedzi na zapotrzebowanie przedsiębiorców, zorganizowaliśmy kolejne z cyklu bezpłatnych webinariów pn. „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”.

Uczestnicy wydarzeń uzyskali pakiet cennych informacji dotyczących dostępnych form wsparcia finansowego dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego.  Wielkopolskie Fundusz Rozwoju sp. z o.o. jeszcze raz zaakcentował możliwość pozyskania środków finansowych na rozwój i rozpoczęcie działalności eksportowej oraz realizację zamówienia publicznego.

Zaproszeni  Partnerzy biznesowi przybliżyli pozostałe formy wsparcia będące w naszej ofercie finansowej z uwzględnieniem produktów o charakterze obrotowym wspierającym finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, jak i produktów o charakterze inwestycyjnym przeznaczonych na zakup nieruchomości czy realizację przedsięwzięć zwiększających efektywność energetyczną. Webinarium dopełniła prezentacja z zakresu produktów poręczeniowych dostępnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dla zabezpieczenia transakcji o charakterze inwestycyjnym, obrotowym i wadialnym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że już przygotowujemy dla Państwa kolejne wydarzenia.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których już wkrótce zamieścimy informacje o nadchodzących wydarzeniach!!