Webinarium „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”

17.09.2020
Webinarium „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”

16 września wspólnie z Wielkopolską Izbą Przemysłowo – Handlową, Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolskim Klubem Kapitału zorganizowaliśmy webinarium pn. „Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli sektora MŚP. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas był dla wszystkich uczestników dobrą inwestycją we własny rozwój.

Podczas spotkania przedsiębiorcom pełną ofertę instrumentów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. skierowaną do sektora MŚP z województwa wielkopolskiego. Była to również niepowtarzalna okazja do zapoznania się z różnymi formami zrzeszania przedsiębiorstw oraz zadań stojących przed organizacjami gospodarczymi. Uczestnicy konferencji mogli również zgłębić swoją wiedzę na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów gospodarczych, m.in. o arbitrażu i mediacji, oraz posłuchać o tym, że ekspansja na rynki zagraniczne nie jest zarezerwowana wyłącznie dla największych graczy. Spotkanie zakończyło wystąpienie o tym, w jaki sposób uproszczona restrukturyzacja może uratować przedsiębiorstwo w dobie pandemii COVID-19.

Wszystkim uczestnikom oraz Prelegentom serdecznie dziękujemy za udział.

Jednocześnie informujemy, że przygotowujemy dla Państwa kolejne wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych!