ROZWÓJ BIZNESU PO WIELKOPOLSKU

23.10.2018
ROZWÓJ BIZNESU PO WIELKOPOLSKU

Tarnowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców zaprosiło przedstawicieli Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju do zaprezentowania w dniu 17 października 2018 r. w Tarnowie Podgórnym działań związanych z ekspansją zagraniczną, ale przede wszystkim nowych produktów finansowych: Pożyczki Ekspansja i Pożyczki Regionalnej. Przejrzyste warunki, brak prowizji, finansowanie wydatków brutto, niskie i stałe oprocentowanie od 2,85%, długi okres spłaty to atuty, które podkreślał na spotkaniu Specjalista ds. Instrumentów Zwrotnych Rafał Głouszek. Do udziału w wydarzeniach z cyklu „Doing business” i wizytach gospodarczych zachęcała Lidia Piechocka, Kierownik Działu Ekspansji Zagranicznej.

„Rozwój biznesu po Wielkopolsku”, tak tym razem organizatorzy zatytułowali październikowe spotkanie członków TSP. W wydarzeniu wziął udział jako prelegent również Pan Wojciech Kruk, Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, który przybliżył już prawie trzydziestoletnią działalność Izby.

Liczymy na owocną współpracę w zakresie korzystania przez MŚP z Tarnowa Podgórnego z pożyczki regionalnej, gdyż ten produkt cieszył się największym zainteresowaniem.