Zaproszenie na I regionalną konferencję oraz konsultacje dotyczące produktów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju dla MŚP z Wielkopolski

18.09.2018
Zaproszenie na I regionalną konferencję oraz konsultacje dotyczące produktów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju dla MŚP z Wielkopolski

Szanowni Państwo,

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. pragnie zaprosić Państwa do udziału w I regionalnej konferencji oraz konsultacjach dotyczących produktów finansowych Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju dla MŚP z Wielkopolski. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną planowane do wdrożenia dwa nowe produkty finansowe Spółki:

· Pożyczka lokalna – dla MŚP z wyznaczonych powiatów i obszarów lokalnych, które prowadzą na tych obszarach działalność gospodarczą w celu pobudzenia aktywności i zwiększenia zatrudnienia;

· Pożyczka obrotowa – dla MŚP w celu zwiększenia potencjałów gospodarczych i ułatwienia podejmowania decyzji inwestycyjnych.

Integralną częścią wydarzenia będą konsultacje z udziałem Państwa, jako przedstawicieli JST oraz sektora MŚP ww. produktów finansowych.

Ponadto, przedstawiona zostanie pożyczka regionalna – produkt finansowy adresowany do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy zamierzają ubiegać się o realizację zamówienia publicznego lub realizują takie zamówienie na obszarze województwa wielkopolskiego. Chcielibyśmy przeprowadzić dyskusję pomiędzy przedstawicielami JST jako Zamawiającymi, a MŚP jako Wykonawcami zamówień publicznych w ramach przetargów planowanych w najbliższych latach.

Termin: 12 października 2018 r. w godzinach 9:30 – 14:30

Miejsce: Sala Konferencyjna 128, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, ul. Zakładowa 4b, Konin

Prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu do dnia 5 października br. na adres: tomasz.dworczak@wfr.org.pl lub telefonicznie pod numerem 61 671 71 90.

Załączniki:
Zaproszenie