Pieniądze dla Firm | wywiad z Prezesem WFR

02.11.2021
Pieniądze dla Firm | wywiad z Prezesem WFR

W najnowszym odcinku programu Pieniądze dla Firm Pieniądze (PDF) Wojciech Marcinkiewicz, Prezes Zarządu Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju rozmawia z prowadzącym program Dariuszem Wielochem z Alternatus  o działalności Regionalnych Funduszy Rozwoju. Z programu dowiesz się jakie instytucje oprócz banków mogą sfinansować potrzeby przedsiębiorców, w jaki sposób funkcjonują Regionalne Fundusze Rozwoju i jak można skorzystać z ich oferty.

Program Pieniądze dla Firmy (PDF) to nowy edukacyjny program skierowany do przedsiębiorców z sektora MŚP, a omawiane w nim produkty i instytucje zaliczane są do tzw. alternatywnego wobec banków  i kredytów bankowych finansowania.  Uczestnikami programu są przedstawiciele funduszy pożyczkowych, poręczeniowych, funduszy inwestycyjnych i firm doradztwa finansowego.

Nagranie zostało przygotowane przez serwis biznesowo-ekonomiczny Comparic24.TV, który jest jednym z największych internetowych portali finansowo-gospodarczych w Polsce. Portal poświęcony jest rynkowi walut, akcjom, towarom, kryptowalutom i innym zagadnieniom gospodarczo-biznesowym.

Link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=d9NBWqbYI6k