Nowa odsłona zakładki Ekspansja zagraniczna na www.wfr.org.pl

23.08.2018
Nowa odsłona zakładki Ekspansja zagraniczna na www.wfr.org.pl

Nowa odsłona zakładki Ekspansja zagraniczna na www.wfr.org.pl

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych eksportem swoich usług i towarów na rynki wschodzące i nie tylko do zapoznania się z nową odsłoną zakładki Ekspansja zagraniczna http://www.wfr.org.pl/ekspansja-zagraniczna

Na http://www.wfr.org.pl/ekspansja-zagraniczna/oferta-dla-msp znajdziecie ofertę większości instytucji w Wielkopolsce i ogólnokrajowych wspierających ekspansję zagraniczną polskich przedsiębiorców w podziale na PRODUKTY FINANSOWE, organizatorów WIZYT ZAGRANICZNYCH, SPOTKAŃ B2B, SEMINARIÓW, SZKOLEŃ ORAZ KONFERENCJI KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH, pomagających w PROMOCJI m.in. W TARGACH I WYSTAWACH oraz autorów PUBLIKACJI ZWIĄZANYCH Z ANALIZĄ RYNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH.

http://www.wfr.org.pl/ekspansja-zagraniczna/publikacje-wfr zawiera publikacje WFR nt. rynków międzynarodowych m.in.: INFORMATORY DLA INWESTORÓW Z WIELKOPOLSKI – Angola, Namibia, DESK RESEARCH – Oman, Gruzja, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Namibia, Tanzania, Argentyna, Kolumbia, Panama, Paragwaj oraz PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI DLA EKSPORTERÓW – Oman, Brazylia, Meksyk. Zespół Ekspansji i Rozwoju wraz z Konsultantem ds. strategii eksportowej pracują nad kolejnymi publikacjami, które w krótce zostaną zamieszczone na stronie.

Na http://www.wfr.org.pl/ekspansja-zagraniczna/wspolpraca znajdują się natomiast informacje o partnerach WFR w działaniach związanych z ekspansją zagraniczną.

http://www.wfr.org.pl/ekspansja-zagraniczna/komunikaty zawiera aktualne ogłoszenia o planowanych wydarzeniach związanych z ekspansją zagraniczną WFR takie jak: wizyty gospodarcze celem dokonania analizy ekonomicznej poszczególnych rynków międzynarodowych, konferencje, wydarzenia biznesowe z cyklu Doing business oraz spotkania z MŚP z gminach i powiatach na terenie Wielkopolski.

Zachęcamy do częstego zaglądania na wskazane pozycje!