Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe

14.10.2019
Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż z przyczyn niezależnych szkolenie „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”, zaplanowane na 22.10.2019 r. nie odbędzie się w wyznaczonym terminie.

Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Zachęcamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których poinformujemy o nowym terminie szkolenia.

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na kolejne szkolenie pn. „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”.

Spotkanie odbędzie się 22 października 2019 r. w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

Szkolenie przygotowane jest z myślą o firmach z sektora MŚP, które rozważają sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, a także dla tych przedsiębiorców, którzy już prowadzą zagraniczną wymianę handlową i chcą usprawnić ten proces.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

    • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
    • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
    • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

Spotkanie poprowadzi m. in. Pani Karolina Maj – MBA, Team Leader

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. Od 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. www.karolinamaj.pro.

REJESTRACJA

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres promocja@wfr.org.pl do 18 października 2019 r., do godziny 15:00.

Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Agenda
Karta uczestnictwa