Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP | Ostrów Wielkopolski

Data
21.06.2022
Godzina
10:00
miejsce
Ostrów Wielkopolski
Zapisuję się
Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP | Ostrów Wielkopolski

Zapraszamy do udziału w kolejnej z cyklu konferencji „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 21 czerwca o godz. 10.00 w Ostrowie Wielkopolskim. Jest dedykowane lokalnym przedsiębiorcom, przedstawicielom samorządów oraz instytucjom otoczenia biznesu.

Eksperci zaprezentują szereg zagadnień szczególnie istotnych dla obecnej sytuacji gospodarczej. Wśród nich znajdzie się kwestia zarządzania przedsiębiorstwami w obliczu zmian wynikających z Polskiego Ładu, finansowa oferta na cele infrastrukturalne i obrotowe dla MŚP oraz samorządów, a także planowane dotacje z puli funduszy europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027.
Szczegóły zagadnień organizacyjnych znajdą Państwo w załączonym PROGRAMIE.

Konferencja jest  bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych wsparciem potencjału biznesowego wielkopolskich przedsiębiorstw i samorządów. Zgłoszenie uczestnictwa prosimy przesłać na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza zgłoszeniowego.  

Konferencję wraz z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. organizuje Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim. Partnerami wydarzenia są Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu oraz Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy!