Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie | Kraje Zatoki Perskiej

Data
13.12.2021
Godzina
10:00
miejsce
online
Zapisuję się
Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie | Kraje Zatoki Perskiej

Zapraszamy na konferencję online z cyklu Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie – tym razem Kraje Zatoki Perskiej, które są coraz ważniejsze dla polskiego eksportu. W latach 2001-2020 wartość eksportu towarów do wszystkich krajów Bliskiego Wschodu zwiększyła się z około 0,5 do 5,1 mld dolarów, a ich udział w polskim eksporcie wzrósł z 1,2 do 2,2%. To jednak wciąż mało – mniej niż mają choćby Węgry (2,5%).

Warto tam być, bo to rynki duże, uzależnione od importu, do tego z zasobnym społeczeństwem, a europejskie produkty są tam wyjątkowo pożądane. Jak więc działać biznesowo w krajach z obszaru GCC (Gulf Cooperation Council), w skład którego wchodzi Kuwejt, Katar, Bahrajn, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman – o tym już 13 grudnia od  godz. 10:00.

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Udział jest bezpłatny. Prosimy o rejestrację drogą mailową – wydarzenie@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Agenda