KONFERENCJA | Możliwości rozwoju MŚP i JST – MIĘDZYCHÓD

Data
22.09.2022
Godzina
10:00
miejsce
MIĘDZYCHÓD
Zapisuję się
KONFERENCJA | Możliwości rozwoju MŚP i JST – MIĘDZYCHÓD

Zarządzanie przedsiębiorstwami w obliczu kolejnych zmian podatkowych wynikających z Polskiego Ładu, finansowa oferta dla małych średnich i mikro przedsiębiorstw na cele infrastrukturalne i obrotowe  oraz wsparcie eksperckie dla przedsiębiorców przy planowaniu rozwoju i nowych inwestycji w powiecie międzychodzkim to tematyka konferencji,  jaka odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Międzychodzie. Zapraszamy w czwartek 22 września, godz. 10.00.

Podczas konferencji omówimy między innymi następujące instrumenty finansowe Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju:

  • Pożyczka Ekspansja – finansowanie celów inwestycyjnych i/lub obrotowych związanych z rozwojem działalności eksportowej.
  • Pożyczka Regionalna – finansowanie z przeznaczeniem na realizację zamówień publicznych.
  • Pożyczka Dokończ i Spłać Inwestycję Miejską – finansowanie wydatków inwestycyjnych do czasu uzyskania refundacji w ramach projektu dofinansowanego ze środków WRPO 2014+.
  • Pożyczka Miejska – finansowanie wydatków związanych z realizacją przedsięwzięć inwestycyjnych z zakresu rozwoju obszarów miejskich.

Konferencja jest bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych wsparciem potencjału biznesowego wielkopolskich przedsiębiorstw. 

Konferencję wraz z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. organizuje Burmistrz Międzychodu. Partnerami wydarzenia są Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Szczegóły spotkania z cyklu „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP i JST” znajdą Państwo w załączonym programie.

Zachęcamy do rejestracji!