Konferencja Impact’21 | MTP

Data
28.10.2021 - 29.10.2021
miejsce
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zapisuję się
Konferencja Impact’21 | MTP

Serdecznie zachęcamy do udziału w dwudniowej, międzynarodowej konferencji Impact’21, która odbędzie się 27-28 października 2021 r.

Miejsce wydarzenia: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Impact’21 to najbardziej prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, służy wymianie poglądów oraz dyskusji na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii.

Impact’21 to dwa dni konferencji na czterech scenach, na których wystąpi ponad 400 speakerów w 16 ścieżkach tematycznych. Transmisje wszystkich wystąpień i paneli dyskusyjnych odbędą się w największych i najważniejszych serwisach gospodarczych w Polsce: wp.pl i money.pl.

Wszystkich uczestników konferencji zapraszamy na stoisko WFR, gdzie będzie można uzyskać zarówno materiały promocyjne oraz wszelkie szczegółowe informacje na temat działalności i produktów finansowych Spółki.

Dodatkowo, 28 października, zapraszamy do śledzenia panelu dyskusyjnego, gdzie Wojciech Marcinkiewicz Prezes Zarządu WFR, Krzysztof Leń z FRIPWW oraz Krzysztof Drynda z PAIH będą rozmawiali na temat „Granic przedsiębiorczości: Jak rozwijać biznes i inicjatywy społeczne za granicą”.

Informacje nt. konferencji dostępne są na stronie wydarzenia  Impact’21

PROGRAM WYDARZENIA