Zapraszamy na Doing Business: Azerbejdżan, Armenia, Iran

20.08.2019
Zapraszamy na Doing Business: Azerbejdżan, Armenia, Iran

11 września br. zapraszamy wielkopolskich MŚP na kolejne, dziewiąte już wydarzenie z cyklu „Doing Business”, tym razem poświęcone rynkom Azerbejdżanu, Armenii i Iranu. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 9:00 do 13:00 jak zwykle w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju przy ulicy Szyperskiej 14 w Poznaniu.

Wśród ekspertów m.in.:

Pan Samvel Mkrtchian – Ambasador Armenii w Polsce,
Pan Marek Całka – Dyrektor Departamentu Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, były Ambasador RP w Azerbejdżanie,
Pan Vahid Tahery – Prezydent Polsko-Irańskiej Izby Gospodarczej,
Pan Ahmad Piraiee – Członek Zarządu Polsko-Irańskiej Izby Gospodarczej,
Dr Nemat Naghdaliyev – Przedstawiciel handlowy Azerbejdżanu na kraje Europy Środkowej,
Pan Gor Ordyan – Przedstawiciel Business Armenia,
Pan Łukasz Walerjan – Przedstawiciel Business Armenia, Prezes Zarządu Blue Idea Sp. z o.o.,
Pan Tomasaz Waliczko – Przedstawiciel PAIH S.A.
Cykl spotkań biznesowych WFR zdobył już przez ponad rok bardzo dobrą markę i doceniany jest m.in. przez przedstawicieli Ministerstwa Spraw Zagranicznych czy Krajowej Izby Gospodarczej. Było nam miło, gdy Pan Zenon Kosiniak-Kamysz, Radca Ministra Spraw Zagranicznych na ministerialnej konferencji pt. „Postaw na Polską Markę” mówiąc na temat dyplomacji ekonomicznej i istoty szkoleń z zakresu ekspansji zagranicznej przywołał jako modelowe dwa spotkania biznesowe zorganizowane przez naszą Spółkę.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa najpóźniej do dnia 6 września br. mailowo na adres: promocja@wfr.org.pl lub telefonicznie pod numerem 61 671 71 90.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Agenda