Wznawiamy nasz biznesowy cykl! Doing Business in… w nowej odsłonie!!!

16.06.2020
Wznawiamy nasz biznesowy cykl! Doing Business in… w nowej odsłonie!!!

Już we wtorek, 23 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w konferencji on-line pt. „Doing Business in… Co z handlem zagranicznym w czasach pandemii?”.

Startujemy o godzinie 10:00.

Jak pokazują badania około 60% firm dotknął spadek zamówień. Szansą na poprawę tej sytuacji może być zmiana modelu prowadzonej działalności czy ekspansja zagraniczna. Po pierwszym szoku handel międzynarodowy wraca na swoje tory, jednak pandemia uświadomiła nam, że błędem jest skupianie się tylko na jednym rynku. Warto postawić na dywersyfikację i myśleć też o tych dalszych, azjatyckich rynkach.

Dzięki zaproszonym ekspertom, ale też przedsiębiorcom, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami spotkanie on-line będzie okazją do poznania aktualnych szans na rynkach azjatyckich. Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na życie firm i jakie są perspektywy? Nikt tego nie powie lepiej niż praktycy biznesu. Mowa będzie również o środkach finansowych na rozwój i działalność eksportową, tak aby ułatwić odnalezienie się w tej „nowej normalności”.

Podczas konferencji będzie możliwość zadawania pytań uczestnikom, do czego zachęcamy.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału w konferencji na adres mailowy: wydarzenie@wfr.org.pl. Informację ze szczegółami dotyczącymi transmisji prześlemy najpóźniej dzień przed wydarzeniem.

DOING BUSINESS