Wspieranie przedsiębiorczości wpływa na rozwój naszego regionu

28.11.2017
Wspieranie przedsiębiorczości wpływa na rozwój naszego regionu

Dnia 25 listopada w Głosie Wielkopolskim ukazał się artykuł pt.” Wspieranie przedsiębiorczości wpływa na rozwój naszego regionu”. Wersja elektroniczna artykułu znajduje się tutaj.

Wielkopolski Fundusz Rozwoju jest Partnerem Głównym Plebiscytu Nasze Dobre Wielkopolskie. Celem akcji jest wypromowanie towarów i usług oferowanych przez wielkopolskie przedsiębiorstwa. O Znak Jakości konkuruje 13 firm w kategoriach produkty spożywcze, produkty przemysłowe i technologia. O przyznaniu tytułów „Nasze Dobre Wielkopolskie” zdecydują głosy mieszkańców Wielkopolski oraz kapituła konkursu.

Zwycięzca otrzyma Złoty Znak Jakości oraz 25 000 złotych do wykorzystania na kampanię reklamową w mediach organizatora plebiscytu. Drugie miejsce zostanie uhonorowane Srebrnym Znakiem Jakości oraz sumą 15 000 złotych na kampanię reklamową. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma Brązowy Znak Jakości i 10 000 złotych na kampanię reklamową. Dodatkową nagrodą będzie wyróżnienie Certyfikat Wielkopolskiej Jakości przyznawane przez kapitułę plebiscytu, w której zasiądzie przedstawiciel Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju. Nagrody zostaną wręczone podczas Gali Nasze Dobre Wielkopolskie, która odbędzie się w połowie stycznia 2018r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.