Wielkopolski Funduszu Rozwoju partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2019

22.01.2019
Wielkopolski Funduszu Rozwoju partnerem Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2019

W dniu 17 stycznia br. przedstawiciele Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju wzięli udział w V edycji Dyplomatycznego Otwarcia Roku. WFR już po raz drugi został partnerem wydarzenia organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą, którego celem jest spotkanie przedstawicieli biznesu, polityków, ekspertów, a także włodarzy samorządów, miast i regionów z dyplomatami oraz ambasadorami akredytowanymi w Polsce.

W Centrum Olimpijskim w Warszawie zgromadziło się blisko 400 gości, w tym ponad 100 zagranicznych dyplomatów, a także przedstawiciele polskich władz, m.in. Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Kancelarii Prezydenta RP, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Energii.

Kontakty nawiązane podczas spotkania przyczynią się do szerszej realizacji planów Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju głównie w zakresie promocji województwa wielkopolskiego jako regionu atrakcyjnego inwestycyjnie i gospodarczo, ale przede wszystkim do większej rozpoznawalności Spółki i oferty skierowanej do przedsiębiorców.