Webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

26.08.2020
Webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

W miniony wtorek, 25 sierpnia wspólnie z Funduszem Regionu Wałbrzyskiego i Funduszem Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA zorganizowaliśmy pierwsze webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli sektora MŚP. Jesteśmy również przekonani, że wspólnie spędzony czas był dla wszystkich uczestników efektywny.

Spotkanie było niepowtarzalną okazją do zaprezentowania oraz zapoznania się z całą gamą dostępnych form wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego. Warto podkreślić, że aktualna oferta Spółki jest bardzo szeroka: od produktów pożyczkowych na cele eksportowe lub umożliwiające realizację zamówienia publicznego, finansowanie kapitału obrotowego, zakup nieruchomości, inwestycje w technologie zwiększające efektywność energetyczną, po poręczeniowe instrumenty finansowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że już przygotowujemy dla Państwa kolejne wydarzenia. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych!!