Webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

24.02.2021
Webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

23 lutego odbyło się pierwsze spotkanie otwierające cykl wydarzeń online pn. „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom –  Funduszowi Regionu Wałbrzyskiego, Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie, Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Funduszowi Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego SA za merytoryczne wsparcie inicjatywy.

Pomysł na organizację cyklicznych spotkań online z przedsiębiorcami powstał w minionym roku. Ponieważ wydarzenia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony sektora MŚP, również i w tym roku kontynuujemy tę inicjatywę.

Uczestnikom spotkania, przedsiębiorcom, serdecznie dziękujemy za udział. Cieszymy się, że byliście Państwo z nami  i mamy nadzieję, że był to dla Państwa czas efektywny. Chcemy przedstawić Państwu pełną ofertę aktualnie dostępnych instrumentów finansowych udzielanych zarówno przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju bezpośrednio jak i przy współudziale naszych Partnerów – Pośredników Finansowych.

Rok 2021 dopiero się rozpoczął, a my mamy w planach kolejne bogate merytorycznie spotkania. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz mediów społecznościowych, na których zamieszczamy informacje o nadchodzących wydarzeniach. Już w marcu czekają nas dwie konferencje: „Gdzie i jak uzyskać wsparcie dla firmy? Możliwości i prawa przedsiębiorcy”, organizowana przez Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową, Polską Strefę Inwestycji oraz Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefę Ekonomiczną,  a także wydarzenie ze znanego Państwu cyklu „Doing business in” tym razem poświęcone rynkowi niemieckiemu. Szczegóły dotyczące wydarzeń już wkrótce pojawią się na naszych profilach – zachęcamy do odwiedzin!