Webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

16.12.2020
Webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

16 grudnia br. wspólnie z Burmistrzem Rogoźna, zorganizowaliśmy ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom –  Funduszowi Regionu Wałbrzyskiego, Agencji Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie, Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Funduszowi Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A. za profesjonalne merytoryczne wsparcie inicjatywy.

Konferencja była doskonałą okazją aby wysłuchać prelekcji dotyczącej dostępnych form wsparcia finansowego dla sektora MŚP z województwa wielkopolskiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Cieszymy się, że byliście Państwo z nami  i mamy nadzieję, że był to dla Państwa czas efektywny. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przedstawić Państwu pełną ofertę aktualnie dostępnych instrumentów finansowych udzielanych zarówno przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. bezpośrednio jak i przy współudziale naszych Partnerów – Pośredników Finansowych.

W nadchodzącym roku przewidujemy kolejne, równie merytoryczne i ciekawe wydarzenia – zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których na bieżąco pojawiają się aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach.