Śniadanie biznesowe z Towarzystwem Biznesowym

17.05.2018
Śniadanie biznesowe z Towarzystwem Biznesowym

16 maja 2018 r. na zaproszenie Prezes Towarzystwa Biznesowego Pani Marty Kaszyńskiej przedstawiciele Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju uczestniczyli w spotkaniu przy śniadaniu z członkami TB, w którym wzięło udział 30 przedsiębiorców z Poznania i okolic.

Podczas spotkania zaprezentowano działalność Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, środki którymi dysponuje, organizacje partnerskie, perspektywy możliwości współpracy w ramach propozycji podpisania listu intencyjnego pomiędzy WFR, a TB, ale przede wszystkim działania związane z ekspansją zagraniczną i analizą rynków międzynarodowych ze wskazaniem na dotychczasowe doświadczenia oraz plany przyszłych kierunków ekspansji spółki oraz produkty finansowe WFR: pożyczkę regionalną i pożyczkę ekspansja.

Przedsiębiorcy wyrazili zainteresowanie udziałem w wizycie organizowanej przez WFR do Gruzji w dniach 14 do 20 czerwca 2018 r. oraz najbliższymi planami dotyczącymi ekspansji wielkopolskich przedsiębiorstw. Zarówno pożyczka ekspansja, jak i pożyczka regionalna zrodziła wiele szczegółowych pytań ze strony uczestników.

Po prezentacji WFR, Prezes Towarzystwa Biznesowego Pani Marta Kaszyńska poprosiła obecnych członków o przedstawienie się i krótkie omówienie rodzaju prowadzonej działalności oraz bieżących potrzeb przedsiębiorstw. Wśród firm znaleźli się m.in. przedstawiciele branży wydawniczej, IT, branży spożywczej, przemysłowej, ogrodniczej, tekstylnej, reklamowej, doradztwa prawnego, jak również branży związanej z doradztwem personalnym, rozwojowym i coachingiem.

Współpraca pomiędzy WFR a TB zostanie zacieśniona po podpisaniu listu intencyjnego 23 maja br. Mamy nadzieję, że oferta Spółki okaże się interesująca, a przedsiębiorcy uczestniczący w spotkaniu, skorzystają z niej.