Savoir-vivre w biznesie

30.11.2018
Savoir-vivre w biznesie

Pragniemy poinformować, iż na przestrzeni najbliższych dni ukaże się publikacja pt. „Etykieta biznesu w kontaktach międzynarodowych.” opracowana przez prof. dr hab. Jerzego Schroedera. Już teraz mamy przyjemność udostępnienia jej Państwu na naszym Blogu. Wielkopolski Fundusz Rozwoju jest partnerem przedsięwzięcia, a przyczyniając się do wydania książki, w czasach kiedy eksport stanowi siłę napędową gospodarki, mamy nadzieję na wsparcie i ułatwienie pierwszych kroków ekspansji zagranicznej wielkopolskich przedsiębiorców.

Zatem jeśli myślimy o prowadzeniu interesów, zwłaszcza na rynkach zagranicznych w środowisku odmiennym kulturowo, konieczne jest zapoznanie z zasadami savoir-vivre’u panującymi w danym państwie. Książka jest przewodnikiem ułatwiającym poruszanie się w kręgach biznesu w zakresie przedstawionych w niej krajów i opisuje poprawne sposoby na zachowanie się w kontaktach biznesowych.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku – sukcesywnie przedstawiać będziemy tam najciekawsze fragmenty publikacji.