Pożyczka regionalna i pożyczka ekspansja produktami na miarę krotoszyńskich MŚP

13.04.2018
Pożyczka regionalna i pożyczka ekspansja produktami na miarę krotoszyńskich MŚP

Pożyczka regionalna i pożyczka ekspansja produktami na miarę krotoszyńskich MŚP

12.04.2018 r. na terenie powiatu krotoszyńskiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami lokalnych władz oraz MŚP zainteresowanymi pożyczką regionalną i pożyczką ekspansja.

Podczas otwarcia dokonano prezentacji władz lokalnych: Pana Franciszka Marszałka burmistrza Krotoszyna, Pani Marzeny Wiśniewskiej Kierownika Biura Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, Pani Kariny Błaszczyk Sekretarza Miasta Sulmierzyce, Pana Romana Pacholczyka Wicestarosty Ostrowskiego wraz ze współpracownikiem, a następnie małych i średnich przedsiębiorców reprezentujących m.in. branże: kanalizacji sanitarnych, budownictwa drogowego, inżynierii technicznej, produkcji konstrukcji stalowych.

Wielkopolski Fundusz Rozwoju reprezentował Dyrektor Generalny Leszek Wojtasiak, szczegółowo omawiając nowe produkty spółki tj. pożyczkę regionalną i pożyczkę ekspansja oraz Dyrektor ds. Ekspansji i Rozwoju Agata Świtalska-Krych, która zaprezentowała działania związane z ekspansją zagraniczną i analizą rynków międzynarodowych.

Duże zainteresowanie przedsiębiorców i władz lokalnych pożyczką regionalną znalazło odzwierciedlenie w licznych pytaniach min. o odbiorców pożyczki, wysokość oprocentowania, na którym etapie procesu przetargu możliwy jest udział WFR, jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki, czym WFR wyróżnia się względem konkurencyjnych instytucji finansowych na rynku, itd.

Na te i inne pytania można uzyskać informacje podczas spotkań z przedsiębiorcami w gminach i powiatach w Wielkopolsce, na które serdecznie zapraszamy wszystkich lokalnych MŚP.

W celu umówienia lub zorganizowania spotkania prosimy o bezpośredni kontakt ze Spółką.