Podsumowanie webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

15.10.2020
Podsumowanie webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”

15 października wspólnie z Agencją Rozwoju Regionalnego S.A w Koninie,  Stowarzyszeniem Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. oraz Samorządowym Funduszem Poręczeń Kredytowych zorganizowaliśmy kolejne bezpłatne webinarium „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem przedstawicieli sektora MŚP. Jesteśmy również przekonani, że wspólnie spędzony czas był dla wszystkich uczestników efektywny.

Spotkanie okazało się niepowtarzalną okazją do zaprezentowania oraz zapoznania się z całą gamą dostępnych form wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa wielkopolskiego. Warto podkreślić, że aktualna oferta Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. jest bardzo szeroka: od produktów pożyczkowych na cele eksportowe lub umożliwiające realizację zamówienia publicznego, po produkty dystrybuowane przez pośredników finansowych, które można przeznaczyć na finansowanie kapitału obrotowego, zakup nieruchomości, inwestycje w technologie zwiększające efektywność energetyczną. Za pośrednictwem Partnerów biznesowych dystrybuujemy również atrakcyjne produkty finansowe o charakterze poręczeniowym.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że już przygotowujemy dla Państwa kolejne wydarzenia. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których już wkrótce zamieścimy informacje o kolejnych nadchodzących wydarzeniach!!