Podsumowanie webinarium „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”

27.04.2021
Podsumowanie webinarium „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”

27 kwietnia br., wspólnie z Włodarzami Miasta i Gminy Rychwał oraz Miasta i Gminy Ślesin zorganizowaliśmy bezpłatną konferencję online dedykowaną przedsiębiorcom z tych właśnie Gmin.

Spotkanie otworzyło nowy cykl bezpłatnych webinariów „Wielkopolska Konkurencyjna – możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP”, do  współorganizacji których Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprosił jednostki samorządu terytorialnego z Wielkopolski.

W trakcie webinarium, nasz specjalista zaprezentował kompleksowo ofertę Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju skierowaną do sektora MŚP. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z produktami finansowymi które umożliwiają rozwój działalności oraz inwestycje wielkopolskich przedsiębiorców. Ponadto przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przybliżył uczestnikom webinarium temat Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w perspektywie 2021+. Nasi słuchacze mieli również możliwość wysłuchania prelekcji doradcy firmy Google na temat bezpłatnego wsparcia dla przedsiębiorców w ramach programu Firmy Jutra organizowanego przez Google, Polski Fundusz Rozwoju i Operatora Chmury Krajowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Cieszymy się, że byliście Państwo z nami  i mamy nadzieję, że był to dla Państwa czas efektywny. Nieustannie dążymy do tego, by mimo trudnej sytuacji pozostawać z Państwem w kontakcie i móc przedstawić zawsze aktualną, pełną ofertę dostępnych instrumentów finansowych udzielanych zarówno przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju bezpośrednio jak i przy współudziale naszych Partnerów – Pośredników Finansowych.

Spotkanie było pierwszym z cyklu, już pracujemy nad kolejnymi wydarzeniami, dlatego nie pozostaje nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których na bieżąco pojawiają się aktualności oraz informacje o nadchodzących wydarzeniach.

Do zobaczenia niedługo!!