Nasze Dobre Wielkopolskie – Gala 19.01.2018r.

22.01.2018
Nasze Dobre Wielkopolskie – Gala 19.01.2018r.

Nasze Dobre Wielkopolskie – Gala 19.01.2018r.

19 stycznia 2018 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w ramach plebiscytu „Nasze Dobre Wielkopolskie”.

Organizatorem konkursu był Głos Wielkopolski, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Partnerem głównym konkursu był Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o., którego na gali reprezentowali przedstawiciele Zarządu: Prezes Hubert Zobel i Wiceprezes Jarosław Sierszchulski.

Spotkanie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Departamentu Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych: Radca Ministra Agata Czyrsznic-Dobrowolska i Daniel Piekarski – III Sekretarz.

„Nasze Dobre Wielkopolskie” to konkurs promujący wielkopolskie produkty i wielkopolską przedsiębiorczość. Podczas uroczystej gali zaprezentowano dotychczasową działalność Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz przedstawiono plany na rok 2018 zarówno w kontekście nadzorowania portfeli inwestycyjnych Jessica i Jeremie, jak również uruchamiania wsparcia w postaci nowych autorskich instrumentów dedykowanych przedsiębiorcom z Wielkopolski.

W kategorii Produkty Spożywcze nagrodę kapituły i 15 tys. zł brutto na kampanię reklamową w mediach organizatora wygrał Olej Lniany tłoczony na zimno firmy Oleoteka Piła. W kategorii Produkty Przemysłowe i Technologia nagrodę kapituły i 15 tys. zł brutto na kampanię reklamową w mediach organizatora wygrała Oczyszczalnia Biologiczna SBR PRIMO+WIRO firmy Haba RL z Grodziska Wlkp.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!