Laureaci Konkursu i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski wybrani!

08.01.2021
Laureaci Konkursu i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski wybrani!

We wrześniu minionego roku zapraszaliśmy przedsiębiorców z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i–Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020. Mamy przyjemność poinformować, że spośród uczestników konkursu wyłoniono troje laureatów.

Uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek Laureatom Konkursu zostało zaplanowane na początek 2021 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” organizowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego od 2007 roku. Celem inicjatywy jest promocja regionalnych przedsiębiorstw, szczególnie tych, które stosują innowacyjne rozwiązania w ramach sześciu inteligentnych specjalizacji dla Wielkopolski a także działań opartych na zastosowaniu wodoru. Przyznanie nagrody jest wyróżnieniem za stworzenie i wdrożenie nowatorskich rozwiązań, produktów czy usług.

Region Wielkopolski może pochwalić się licznymi innowacyjnymi firmami. Jak pokazują kolejne edycje konkursu i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski, to właśnie te przedsiębiorstwa kreują wizerunek naszego regionu jako przestrzeni nowoczesnej, sprzyjającej rozwojowi przedsiębiorczości.

Szczegóły dotyczące konkursu i laureatów edycji 2020 znajdują się na stronie.