Konkurs Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

11.05.2020
Konkurs Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Drodzy Przedsiębiorcy!

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. nie tylko proponuje wsparcie finansowe dla przedsiębiorców z naszego regionu dotkniętych kryzysem ekonomicznym będącym następstwem epidemii COVID-19, ale też wciąż szuka dla Państwa możliwości biznesowych dla tej nowej rzeczywistości.

Dla tych z Państwa, którzy między innymi już teraz oferują usługi medyczne i pochodne, lub tych, którzy chcą dostosować firmę do tego profilu, proponujemy na przykład udział w konkursie ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i konkretnych pracach badawczo-wdrożeniowych zaproponowanych przez renomowane instytucje naukowe.

Jeśli dysponujecie Państwo linią produkcyjną do wytwarzania materiałów włókienniczych, kapsułkowania materiałów biologicznie czynnych czy produkujecie lampy UV…, to pojawiła się nowa okazja dla rozwoju firmy. Liczymy, że w fazie wdrożeniowej produkt będzie na tyle atrakcyjny rynkowo, że firma zaistnieje z nim także na arenie międzynarodowej przy wykorzystaniu finansowania z Pożyczki Ekspansja oferowanej przez WFR.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z Działem Rozwoju naszej Spółki pod numerem telefonu: 606 463 188.

Szczegóły znajdują się na stronie: https://www.ncbr.gov.pl/programy/fundusze-europejskie/poir/konkursy/5-1-1-1-2020/

Szybka-sciezka_Koronawirusy.pdf