Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe

23.08.2019
Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na szkolenie pn. „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”.
Termin: 6 września 2019 r. w godzinach od 9:30 do 14:00

Miejsce: Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. ul. Szyperska 14, Poznań – Sala Konferencyjna, wejście F, V piętro.

Szkolenie przygotowane jest z myślą o firmach z sektora MŚP, które rozważają sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, a także dla tych przedsiębiorców, którzy już prowadzą zagraniczną wymianę handlową
i chcą usprawnić ten proces.
Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych
SPOTKANIE POPROWADZI:

Karolina Maj – MBA, Team Leader
Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Więcej na www.karolinamaj.pro.

REJESTRACJA
Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres promocja@wfr.org.pl do 3 września 2019 r. do godziny 15:00. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA:
agenda
karta uczestnictwa