Dzień Pozytywnego Myślenia

02.02.2021
Dzień Pozytywnego Myślenia

Dzień Pozytywnego Myślenia – to dość nietypowe święto przypada właśnie dzisiaj, 2 lutego!!

Jego pomysłodawcą jest amerykańska psycholog Kristen Harrell, która od wielu lat bada wpływ pozytywnego myślenia na człowieka.

To właśnie pozytywne myślenie pomaga w radzeniu sobie ze zwykłą codziennością. Dzięki dobremu, optymistycznemu nastawieniu w minionym roku Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. konsekwentnie dążył  do celu. Rok 2020 zaowocował konferencją online ”Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”, cyklem owocnych wirtualnych spotkań „Wsparcie finansowe dla wielkopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP”, oraz „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.” zorganizowanymi wspólnie z Włodarzami Jednostek Samorządu Terytorialnego. Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu o konferencjach online: Doing Business in ASEAN, Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie – KIERUNEK WSCHÓD: UKRAINA, a także Wielkopolski biznes: kierunek Azja 2020. Kambodża – rynek z potencjałem, które spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Niby z dystansem, a jednak razem – udało nam się!

Dzisiaj bardzo intensywnie myślimy o kolejnych spotkaniach dla MŚP, nie tylko tych wirtualnych, ale – kto wie – może uda nam się spotkać z Wami na żywo!! Nie tracimy wiary w to, że te marzenia  się urzeczywistnią. W końcu, to nasze myśli kreują rzeczywistość, prawda?

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz mediów społecznościowych, na których na bieżąco zamieszczamy informacje o nadchodzących wydarzeniach.