DOING BUSINESS IN THE NORDICS – PODSUMOWANIE DEBATY

17.06.2021
DOING BUSINESS IN THE NORDICS – PODSUMOWANIE DEBATY

16 czerwca w ramach cyklu spotkań „Doing Business in..” poświęconych wejściu na zagraniczne rynki rozmawialiśmy o możliwościach biznesowych w Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii. To ciekawy, perspektywiczny, ale też wymagający kierunek.

Spotkanie otworzył Pan Jacek Bogusławski – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, a o tym skąd wziąć środki na ekspansję i rozwój mówił Pan Wojciech Marcinkiewicz – Prezes Zarządu Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju.

Dziękujemy za liczny udział w konferencji, a ekspertom za podzielenie się wiedzą i doświadczeniami.

Byli z nami: Pan Łukasz Grabowski – Zastępca Dyrektora Centrum Eksportu PAIH, Kierownicy Zagranicznych Biur Handlowych: Pani Marta Orlikowska z Danii, Pani Martalena Eriksen z Norwegii, Pani Katja Körkkö z Finlandii i Pan Sebastian Magier ze Szwecji.

W debacie wzięli też udział Pan Daniel Jastrun – Członek Zarządu Skandynawsko Polskiej Izby Gospodarczej, Pani Karolina Henriksson – szwedzka prawniczka w kancelarii Maruta Wachta, Pan Wojtek Wiśniewski – właściciel firmy Influentiq w Szwecji, ekspert w zakresie e-commerce oraz Pan Łukasz Grajcar – Prezes firmy Imex Logistics, specjalizującej się w dostawach na rynki skandynawskie.

Tych, którzy nie mieli okazji nas oglądać zachęcamy do wejścia na nasz kanał YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=5j81pWrb2uI