Budujemy polską markę

15.03.2019
Budujemy polską markę

Na zaproszenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w dniu 15 marca br. przedstawiciele Działu Ekspansji i Rozwoju naszej Spółki wzięli udział w konferencji „Postaw na Polską Markę”.

To cykl spotkań, których głównych celem jest zachęcanie przedsiębiorców do rozwijania działalności lub aktywne wchodzenie na nowe rynki zagraniczne. Uczestnikami są nie tylko MŚP, ale także przedstawiciele instytucji wspierających rozwój przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, szkolnictwa wyższego, jednostek naukowych oraz specjalnych stref ekonomicznych.

W konferencji w Poznaniu wziął udział m.in. Pan Tadeusz Kościński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii oraz Pan Ambasador Zenon Kosiniak-Kamysz, Radca Ministra Spraw Zagranicznych, który w swojej prezentacji na temat dyplomacji ekonomicznej i wadze szkoleń z zakresu ekspansji zagranicznej, przywołał dwa spotkania biznesowe zorganizowane przez WFR pod koniec ubiegłego roku z przedstawicielami MSZ i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w roli ekspertów. Cieszymy się, że jesteśmy przykładem dobrych praktyk.