Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP | konferencja Kościan

Data
22.03.2022
Godzina
10:00
miejsce
Kościan
Zapisuję się
Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP | konferencja Kościan

Zarządzanie budżetami firm w obliczu zmian wynikających z Polskiego Ładu, finansowa oferta dla MŚP na cele infrastrukturalne i obrotowe, planowane dotacje z puli funduszy europejskich dla Wielkopolski na lata 2021-2027 oraz wsparcie eksperckie dla przedsiębiorców przy planowaniu rozwoju i nowych inwestycji to tematyka konferencji w Kościanie – zapraszamy we wtorek 22 marca, godz. 10.00.

Szczegóły tematyki i zagadnień organizacyjnych spotkania z cyklu „Wielkopolska konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP” w programie.

Konferencja jest  bezpłatna, otwarta dla wszystkich zainteresowanych wsparciem potencjału biznesowego firm. Chęć uczestnictwa wystarczy wysłać na adres promocja@wfr.org.pl lub użyć formularza kontaktowego. 

Spotkanie wraz z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. organizuje Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie.

Partnerami wydarzenia są: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu, Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o., Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie.