Webinarium pt.”Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”

Data
16.09.2020
Godzina
10:00-12:00
miejsce
Platforma ZOOM
Zapisuję się
Webinarium pt.”Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Wielkopolską Izbą Przemysłowo – Handlową, Polską Izbą Gospodarczą Importerów, Eksporterów i Kooperacji oraz Wielkopolskim Klubem Kapitału zapraszają na bezpłatne webinarium pt.:

„Wielkopolskie instytucje dla wielkopolskich przedsiębiorców – różne rodzaje wsparcia”.

Konferencja odbędzie się 16 września 2020 r. w godzinach 10:00-12:00, na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z województwa wielkopolskiego pełnej oferty instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. Prezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o., Pan Wojciech Marcinkiewicz, omówi wsparcie kierowane do sektora MŚP z województwa wielkopolskiego. Prelekcję dotyczącą  form zrzeszania przedsiębiorstw oraz zadań stojących przed organizacjami gospodarczymi wygłosi Pan Wojciech Kruk, Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Udział w konferencji będzie także doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat alternatywnych metod rozwiązywania sporów gospodarczych. O arbitrażu i mediacji prezentację wygłosi mecenas Tomasz Działyński, Prezes Pracodawców RP Wielkopolska. Przekonacie się Państwo również o tym, że ekspansja na rynki zagraniczne nie jest zarezerwowana wyłącznie dla największych graczy. O eksporcie a także o tym w jaki sposób coraz więcej firm z sektora MŚP odnosi sukcesy poza granicami kraju opowie Prezes Polskiej Izby Importerów, Eksporterów i Kooperacji, Pan Andrzej Łyko. W ramach ostatniej prelekcji czeka nas rozmowa z Panem Andrzejem Głowackim, Członkiem Zarządu Wielkopolskiego Klubu Kapitału, który wyjaśni Uczestnikom w jaki sposób uproszczona restrukturyzacja może uratować przedsiębiorstwo w dobie pandemii COVID-19.

Rejestracja na wydarzenie trwa do 14 września 2020 r. pod adresem mailowym: promocja@wfr.org.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Potwierdzenie udziału otrzymacie Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Link logujący na webinarium zostanie przesłany do Uczestników dzień przed wydarzeniem.