WEBINAR | Transformacja energetyczna wielkopolskich przedsiębiorstw

Data
26.01.2024
Godzina
10:00
miejsce
online
Zapisuję się
WEBINAR | Transformacja energetyczna wielkopolskich przedsiębiorstw

Wielkopolscy przedsiębiorcy w ostatnich latach dotkliwie odczuli skutki kryzysu energetycznego, który rzutował na zasobność ich portfeli. Jak wskazują eksperci, jedynym dalekosiężnie skutecznym sposobem na walkę z tym kryzysem jest przyspieszenie transformacji energetycznej. Właśnie tej tematyce poświęcimy kolejne webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, które odbędzie się w piątek 26 stycznia 2024 r. o godzinie 10:00. Transmisja, jak zawsze na naszych kanałach społecznościowych.

Ekspert Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. przedstawi tematykę „Białych certyfikatów” jako narzędzia wspierającego transformację energetyczną, omawiając przy tej okazji szereg rozwiązań w tym zakresie.

Nie będzie jednak skutecznej transformacji bez przeznaczenia na ten cel odpowiednich środków finansowych. Szczęśliwie, Fundusze Europejskie w nowej perspektywie oraz realizowany na terenie województwa wielkopolskiego program Life After Coal PL w znaczący sposób mogą wesprzeć wielkopolskich przedsiębiorców w realizowanych projektach. Podobnie jak preferencyjna pożyczka EKOenergetyczna III, służąca przede wszystkim realizacji celów poprawy efektywności energetycznej.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.