WEBINAR | Fundusze dla zrównoważonego rozwoju wielkopolskich przedsiębiorstw

Data
12.12.2023
Godzina
10:00
miejsce
online
Zapisuję się
WEBINAR | Fundusze dla zrównoważonego rozwoju wielkopolskich przedsiębiorstw

Kryzys klimatyczny stawia przed nami kolejne wyzwania, w tym związane z zieloną transformacją sektora prywatnego. Proces ten nie odbędzie się jednak bez koniecznych inwestycji. Możliwości pozyskania funduszy na realizację zadań z tego właśnie obszaru to temat kolejnego webinarium Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, które odbędzie się we wtorek 12 grudnia o godzinie 10:00. Transmisja, jak zawsze na naszych kanałach społecznościowych.

Tworząc Europejski Zielony Ład, który stawia przed nami ambitny cel neutralności klimatycznej europejskiej gospodarki do 2050 r., Unia Europejska stwarza szereg możliwości, które pomogą ten cel osiągnąć. Nowe instrumenty finansowe, dostępne w ramach rozpoczynającej się perspektywy finansowej na lata 2021-2027 bez wątpienia staną się kluczowym narzędziem realizacji zamierzeń, które jednocześnie mogą przyczynić się do obniżenia bieżących kosztów prowadzonej działalności.

Eksperci szeregu instytucji, oferujących zarówno bezzwrotne, jak i zwrotne instrumenty wsparcia finansowego przedstawią, które zagadnienia wpisujące się w ideę zrównoważonego rozwoju, mają szansę uzyskać wymierną pomoc.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zachęcamy do rejestracji.