Spotkanie informacyjne w Poznaniu pn. „Fundusze Europejskie na eksport – aktualne możliwości otrzymania wsparcia”

Data
21.01.2020
Godzina
10:00
miejsce
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Poznań al. Niepodległości 34, sala posiedzeń nr 2 - parter
Zapisuję się
Spotkanie informacyjne w Poznaniu pn. „Fundusze Europejskie na eksport – aktualne możliwości otrzymania wsparcia”

Podczas spotkania informacyjnego zostaną omówione aktualne możliwości skorzystania z dofinansowania w ramach Funduszy Europejskich, które pozwolą na rozwinięcie zagranicznej działalności przedsiębiorstw. W zakres tematów, które zostaną zaprezentowane, wchodzi oferta Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (in. COIE), Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, a także wsparcie, na które mogą liczyć przedsiębiorcy w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Część spotkania zostanie poświęcona źródłom pozyskiwania informacji o Funduszach Europejskich i ofercie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 stycznia 2020 r., w godzinach od 10:00 do 12:00, w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, w sali posiedzeń nr 2 na parterze.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby prowadzące przedsiębiorstwa, a także start-upy oraz pozostałe osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na rozwój zagranicznej działalności firm.

Prelegenci: przedstawiciele Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu, Departamentu Gospodarki UMWW – Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera oraz Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania propozycji tematów, które Państwa zdaniem powinny zostać poruszone na spotkaniu. Postaramy się uwzględnić Państwa propozycje w programie. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres info@wrpo.wielkopolskie.pl do 16 stycznia 2020 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

2020.01.21 Program spotkania