Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas – bezpłatne warsztaty

Data
22.09.2020 - 24.09.2020
Zapisuję się
Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas – bezpłatne warsztaty

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w praktycznych, bezpłatnych warsztatach: Rozwiń firmę za pomocą modelu Canvas, których organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji.

Business Model Canvas jest jednym z najpopularniejszych dzisiaj szablonów do tworzenia modelu biznesowego. Dzięki tej metodzie można w szybki  sposób przygotować strategię firmy, którą w łatwy sposób można adoptować do zmieniających się okoliczności.

Celem działalności każdego przedsiębiorstwa jest rozwój, który wymaga zazwyczaj decydowania się na zmiany podjętych wcześniej działań. Sposób w jaki firma dostosowuje się do zmieniających się warunków na rynku definiuje strategia. Celem szkolenia jest zdobycie przez przedsiębiorców praktycznej wiedzy z zakresu wykorzystania modelu Canvas do zarządzania firmą i realizacji założonych celów biznesowych.

Canvas opisuje sposób w jaki firma powinna wykorzystać swoje zasoby organizacyjne, aby móc tę wartość na rynku zaproponować. Propozycją wartości będą produkty lub usługi, które firma dostarcza określonej grupie klientów. Wartość ta musi mieć dla klientów znaczenie, stanowić dla nich poszukiwany przez nich zbiór korzyści, powodować, że wybiorą ofertę konkretnego przedsiębiorstwa, a nie jego rynkowych konkurentów.

Rejestracja uczestników trwa do 21.09.2020 r.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza. Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracji znajdziecie Państwo na stronie.