KONFERENCJA W KÓRNIKU | Możliwości rozwoju dla MŚP i samorządów

Data
27.06.2023
Godzina
10:00
miejsce
KÓRNIK
Zapisuję się
KONFERENCJA W KÓRNIKU | Możliwości rozwoju dla MŚP i samorządów

Przedstawiamy propozycję spotkania biznesowego 27 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00 w Kórniku. Zaproszenie kierujemy w szczególności do samorządowców oraz przedsiębiorców, ale także organizacji pozarządowych i innych podmiotów gospodarczych działających w Wielkopolsce.

Wraz z ekspertami będziemy rozmawiać o szansach rozwojowych przy użyciu narzędzi oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. – preferencyjnej pomocy finansowej na inwestycje i cele obrotowe. Poruszymy również temat najnowszych zmian podatkowych i możliwości związanych z powoływaniem fundacji rodzinnych. Będzie mowa także o nowej, właśnie uruchamianej perspektywie finansowej Unii Europejskiej, alokacji środków i szansach z tym związanych.

Udział w konferencji z cyklu „Wielkopolska Konkurencyjna. Możliwości rozwoju MŚP i JST” jest bezpłatny, a poszczególne panele zostaną poprowadzone przez specjalistów ds. finansów, funduszy europejskich oraz doradców podatkowych.

Dołącz do grona uczestników spotkania poszukujących najnowszych informacji o sposobach wzmacniania przewagi konkurencyjnej swoich firm czy projektów rozwojowych podmiotów publicznych.

Szczegóły programu oraz informacje organizacyjne znajdą Państwo w agendzie.

Serdecznie zapraszamy!