Jak rozwinąć biznes globalnie?

Data
19.11.2019
Godzina
10:15
miejsce
Siedziba WFR
Zapisuję się
Jak rozwinąć biznes globalnie?

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na kolejne szkolenie pn. „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2019 r. w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

Szkolenie przygotowane jest z myślą o firmach z sektora MŚP, które rozważają sprzedaż produktów lub usług poza granicami Polski, a także dla tych przedsiębiorców, którzy już prowadzą zagraniczną wymianę handlową i chcą usprawnić ten proces. Zaprezentowane zostaną produkty finansowe Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o., a zwłaszcza Pożyczka Ekspansja.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

Spotkanie poprowadzi m. in. Pani Karolina Maj – MBA, Team Leader

Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. Od 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. www.karolinamaj.pro.

REJESTRACJA

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres wydarzenie@wfr.org.pl do 14 listopada 2019 r., do godziny 15:00.

Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną. Liczba miejsc ograniczona.
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

DOKUMENTY DO POBRANIA: