Bezpłatne webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Data
16.12.2020
Godzina
10:00-12:00
miejsce
ZOOM
Zapisuję się
Bezpłatne webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Burmistrzem Rogoźna zapraszają na bezpłatne webinarium pt.:

„Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Konferencja  odbędzie się 16 grudnia  w godzinach 10:00 – 12:00, na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom z gminy Rogoźno aktualnie dostępnych instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.  Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z produktami finansowymi dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które umożliwiają:

  • uzyskanie lub wzmocnienie potencjału ekspansyjnego (eksport);
  • finansowanie realizacji zamówienia publicznego;
  • finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorstwo działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług;
  • finansowanie zakupu nieruchomości zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego, powiązanych z prowadzoną działalnością;
  • finansowanie realizacji inwestycji zwiększających efektywność energetyczną, elektromobilność oraz wykorzystanie OZE, mających na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawę jakości powietrza;
  • wsparcie poręczeniowe (zabezpieczenie spłaty zobowiązań inwestycyjnych, obrotowych).

Partnerami wydarzenia są: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A.