Bezpłatne webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Data
27.11.2020
Godzina
12:30-14:30
miejsce
Platforma ZOOM
Zapisuję się
Bezpłatne webinarium: „Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. wspólnie z Burmistrzem Śmigla i Prezydentem Miasta Leszna zapraszają na bezpłatne webinarium pt.:

„Możliwości rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.”

Webinarium odbędzie się 27 listopada  w godzinach 12:30 – 14:30, na platformie ZOOM.

Wydarzenie ma służyć przedstawieniu leszczyńskim oraz śmigielskim przedsiębiorcom aktualnie dostępnych instrumentów finansowych oferowanych przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. Spotkanie będzie dobrą okazją do zapoznania się z produktami finansowymi dla sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które umożliwiają:

  • uzyskanie lub wzmocnienie potencjału ekspansyjnego (eksport);
  • finansowanie realizacji zamówienia publicznego;
  • finansowanie realizacji inwestycji zwiększających efektywność energetyczną, elektromobilność oraz wykorzystanie OZE, mających na celu zmniejszenie negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawę jakości powietrza;
  • finansowanie kapitału obrotowego związanego z prowadzoną przez przedsiębiorstwo działalnością gospodarczą, w tym podatku od towarów i usług;
  • finansowanie zakupu nieruchomości zlokalizowanych na obszarze województwa wielkopolskiego, powiązanych z prowadzoną działalnością;
  • wsparcie poręczeniowe (zabezpieczenie spłaty zobowiązań inwestycyjnych, obrotowych).

Partnerami wydarzenia są: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” w Nowej Rudzie, Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o.