town

Aktualności

13.11.2019

8 listopada 2019 roku przedstawiciele Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o. wzięli udział w Międzychodzkim Forum Gospodarczym. Wydarzenie odbyło się w Centrum Animacji Kultury w Międzychodzie przy Placu Kościuszki 9.

Organizatorami wydarzenia był Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa Oddział Międzychód, Urząd Miasta i Gminy Międzychód oraz Starostwo Powiatowe w Międzychodzie.

Celem wydarzenia była dyskusja oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat umacniania oraz rozwijania lokalnej przedsiębiorczości.

więcej >>
12.11.2019

 

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o. o. wraz ze Starostwem Powiatowym w Koninie, Starostwem Powiatowym w Krotoszynie, Starostwem Powiatowym w Rawiczu , Starostwem Powiatowym w Wągrowcu i Urzędem Miasta Krotoszyna pragną zaprosić Państwa do udziału w cyklu konferencji pn. „Możliwości rozwoju Samorządów i Przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju oraz WRPO 2014+” skierowanym do JST oraz przedsiębiorców z województwa wielkopolskiego, które odbędą się w następujących terminach :

 

więcej >>
07.11.2019

Serdecznie zapraszamy firmy z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2019.

Organizatorem Konkursu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Chcemy wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.

więcej >>
05.11.2019

Wielkopolski Fundusz Rozwoju sp. z o.o. oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na kolejne szkolenie pn. „Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe”.

Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2019 r. w siedzibie Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju sp. z o.o.

więcej >>
30.10.2019

15 listopada (piątek) zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowe, tym razem poświęcone specyfice rynków Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.

Wśród ekspertów m.in.:

więcej >>

Strony